Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.
dvere-660x325_0.jpg
Sportovat se však musí pod přísnými hygienickými opatřeními a maximálně v počtu 10 osob. Všichni sportovci musí mít nasazenou roušku
48389585.jpg
OZNÁMENÍ: Dle nařízení vlády ČR už od pátku 9. října 2020 se uzavírají veškerá vnitřní sportoviště, tudíž i naše sokolovna prozatím na 14 dní. Venkovní sportování je dovoleno v počtu maximálně 20 osob. „Je tedy možné si venku zahrát fotbal nebo tenis,“ uvedl ministr Prymula.
stažený soubor (1).png
OD PONDĚLÍ 5.10.2020 JE OPĚT VLÁDOU ČR VYHLÁŠEN NOUZOVÝ STAV. CVIČIT A SPORTOVAT V UZAVŘENÝCH PROSTORÁCH JE MOŽNÉ POUZE V 10 LIDECH (více informací v přiloženém souboru níže). DODRŽUJTE NADÁLE PATŘIČNÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ.

DĚKUJEME ZA TRPĚLIVOST A RESPEKTOVÁNÍ NAŘÍZENÍ.


VŠEM PEVNÉ ZDRAVÍ.
stažený soubor.jpg
Nazdar,

oznamuji konání brigády na vyklizení nepoužívaných věcí ze dvou garáží a kotelny v sokolovně. Bude přistavěn kontejner. Ideálně si vezměte na práci rukavice.

DATUM: středa 24. 6. 2020
MÍSTO: areál Tj Sokol Luka nad Jihlavou
ČAS: od 17:00 (kdo nestíhá, připojí se později)

PROSÍM O HOJNOU ÚČAST, PAK TO BUDE HNED HOTOVÉ!!!

Předem děkuji za vaši účast a pomoc :-)

Mára
90544958_234349120946046_5948566907966717952_n.jpg
Na venkovních kurtech TJ LnJ se již sportuje a k dispozici je kurt na volejbal resp. nohejbal a rovněž dva tenisové kurty, které spravuje pro letošní sezonu soukromý nájemce Jindřiška Kratochvílová, kontakt na www.erudito.cz.

Od 11. 5. se otevírá znovu i možnost cvičení v sokolovně. Zde jsou připravené krásné nové čáry na jednotlivé sporty. V sokolovně se může sportovat avšak je nezbytné dodržovat stanovené podmínky:

Od 11.5. je tedy umožněno organizované cvičení skupin do 100 osob a jednou z podmínek popsaných v pravidlech, je informace, že vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami bude zachován nejméně 2 metry - !!! je tím myšleno, že sportovci (organizována skupina cvičenců do 100 osob) NEMUSÍ dodržovat rozestupy mezi sebou, ale CELÁ SKUPINA má dodržet rozestup mezi ostatními osobami (např. někde cvičí dvě skupiny cvičenců a tyto skupiny mezi sebou musí dodržovat rozestup). Tedy cvičenci např. v hodině všestrannosti mohou cvičit bez rozestupů a bez roušek, ale je doporučení minimalizovat fyzický kontakt.

Je však nesmírně důležité zachovávat bezpečnostní a zvýšená hygienická opatření!

Zde je uveden výčet opatření:
− na sportovišti se nachází ve stejném čase nejvýše 100 osob,
− vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami bude zachovávána nejméně 2 metry,
− sportovci v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), který brání šíření kapének,
− na sportovišti bude k dispozici nádoba s dezinfekčním prostředkem na dezinfekci rukou,
− nejsou využívány související vnitřní prostory sportoviště, zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení, s výjimkou používání záchodů za podmínek, že je nastaven režim tak, aby se ve vnitřních prostorech nepotkávalo vícero osob; v těchto případech je však třeba zabezpečit provádění zvýšených hygienických opatření, zejména dezinfekce rukou, ale také míst, kterých se běžně dotýkají ruce,
− po skončení tréninku bude prováděna pravidelná dezinfekce všech použitých tréninkových pomůcek;

DĚKUJEME VŠEM ZA TRPĚLIVOST!
1920x1080_1585051446.335_6458-Info.jpg
jen pro upřesnění některých otázek, které se objevují:

SPORTOVNÍ ČINNOST:
- pravidelná činnost oddílů není povolena,
- venkovní sportoviště je možné využívat od 11. dubna dle přesně daných podmínek (viz. článek níže v odkazu, nebo informace na webu vlády, ministerstva zdravotnictví)
- vnitřní sportoviště jsou zatím uzavřeny
- od 8. června jsou umožněny sportovní akce do 50 osob, ale není zatím jasný výklad, zda se týká i činnosti sportovních oddílů
- čekáme na další informace a budeme obratem informovat
článek na Idnes: https://www.idnes.cz/sport/ostatni/koronavirus-sport-uvolnovani-opatreni.A200417_102636_sporty_mkou?
fotografie_6.jpg
Přinášíme aktuální informace k venkovnímu areálu TJ Sokol Luka nad Jihlavou.

Od úterý 7. 4. je možné opět začít využívat v rámci České republiky mj. i venkovní sportoviště. Musí se však dodržovat následující podmínky:

- minimální odstupy 2 m mezi osobami,
- není povinnost při sportování nosit roušku
- společně sportovat mohou nanejvýš dvě osoby s výjimkou členů domácnosti
- prozatím není možné využívat vnitřní šatny, sprchy a další uzavřené společné prostory.

Z výše uvedeného tedy plyne, že se sportující mohou venku nově věnovat třeba tenisu, nohejbalu, při omezení počtu dvou osob na hřišti či skupině.“

S ohledem na to, že se v našem venkovním areálu dá hrát tenis a případně i nohejbal, budeme se snažit v nejbližší době připravit kurty k otevření. Jakmile budou kurty nachystány na sezónu a využívání, budeme členy, ale občany informovat prostřednictvím všech možných informačních kanálů. Bude nutné dodržovat dobu, kdy budou kurty otevřeny a dbát na provozní řád kurtů!
Image.jpg
Nazdar,

s ohledem na nařízení vlády uzavíráme sportovní a kulturní činnost v sokolovně v Lukách nad Jihlavou a to až do odvolání. Pozn: plánovaná brigáda na obnovení čar proběhne.

Děkujeme za pochopení.

Výbor TJ Sokol Luka nad Jihlavou
koronavirus.jpg
Nazdar,

s ohledem k současné situaci epidemii koronaviru a doporučení župy plk. Švece máme každá tělocvičná jednota přistoupit obezřetně, ale dle svého uvážení, k patřičným opatřením, aby bylo eliminováno šíření další nákazy virem COVID-19. Níže uvádím část z dopisu tajemníka župy plk. Švece br. Martina Zuzaňáka.

Dále prosím postupujte a podnikejte kroky dle nařízení výboru jednoty (viz. pod citací)!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Předpokládám, že všichni sledujeme vývoj kolem koronaviru a situace je hodně dramatická - nevím, zda k Vám na TJ Sokol přišlo vyjádření od ČOS a tak ho raději přeposílám.

Zásadní otázkou v této chvíli je, zda od pondělí otevřít cvičení v sokolských jednotách, nebo omezit, či zrušit činnost oddílů - není na to jednoznačná a už vůbec jednoduchá odpověď, ale doporučení kompetentních orgánů ČR mluví celkem jednoznačně, nepodceňujme to..." Martin Zuzaňák.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na základě ujednání vedení TJ Sokol Luka nad Jihlavou si Vám dovoluji zaslat rozhodnutí o postupu v rámci naší TJ a v sokolovně:

- v sokolovně je zakázáno konat sportovní a kulturní akce do odvolání (pozn. nadcházející plesy byli organizátory zrušeny)

- cvičební rozvrh prozatím, s ohledem na malou účast v jednotlivých cvičebních jednotkách, bude v platnosti nadále dle rozvrhu sokolovny viz. web https://tjsokol-luka.7x.cz/rubriky/sportoviste/cvicebni-rozvrh-sokolovny

- od neděle 15.3.2020 bude provoz sokolovny přerušen minimálně do pátku 20.3.2020, protože zde bude probíhat obnova čar jednotlivých sportovišť (pozn. smluvené dny brigády platí a realizace proběhne)

- apelujeme na dodržování pokynů Státní bezpečností rady při vstupu do sokolovny a pobývání v ní (tzn. umývání rukou, kašlání do kapesníků ne do dlaní, nepodávání rukou, atd.)

- kdo cítí příznaky, nebo není fit, případně přijel ze zahraničí, ať je prosím solidární a rozumný a neohrožuje ostatní kolegy cvičence!!!

O dalším postupu Vás budeme průběžně informovat dle nařízení vyšších orgánů.

V případě dotazů mne můžete kdykoliv kontaktovat na níže uvedeném emailu či telefonním čísle.

Závěrem prosím o klid, nadhled, dodržování opatření a věřím, že se vše k dobrému obrátí :-)
telocvicny1.jpg
V termínu od 15.3.2020 - do pátku 20.3.2020 proběhne v sokolovně obnovení čar pro jednotlivé sporty. Po tuto dobu bude sál uzavřen pro členy TJ i sportující veřejnost. Děkujeme za pochopení.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (583 | 36%)
Ne (522 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one