Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.

AKTUÁLNÍ INFORMACE O SPORTOVÁNÍ NA SPORTOVIŠTÍCH TJ Sokol LUKA NAD JIHLAVOU

90544958_234349120946046_5948566907966717952_n.jpg
Na venkovních kurtech TJ LnJ se již sportuje a k dispozici je kurt na volejbal resp. nohejbal a rovněž dva tenisové kurty, které spravuje pro letošní sezonu soukromý nájemce Jindřiška Kratochvílová, kontakt na www.erudito.cz.

Od 11. 5. se otevírá znovu i možnost cvičení v sokolovně. Zde jsou připravené krásné nové čáry na jednotlivé sporty. V sokolovně se může sportovat avšak je nezbytné dodržovat stanovené podmínky:

Od 11.5. je tedy umožněno organizované cvičení skupin do 100 osob a jednou z podmínek popsaných v pravidlech, je informace, že vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami bude zachován nejméně 2 metry - !!! je tím myšleno, že sportovci (organizována skupina cvičenců do 100 osob) NEMUSÍ dodržovat rozestupy mezi sebou, ale CELÁ SKUPINA má dodržet rozestup mezi ostatními osobami (např. někde cvičí dvě skupiny cvičenců a tyto skupiny mezi sebou musí dodržovat rozestup). Tedy cvičenci např. v hodině všestrannosti mohou cvičit bez rozestupů a bez roušek, ale je doporučení minimalizovat fyzický kontakt.

Je však nesmírně důležité zachovávat bezpečnostní a zvýšená hygienická opatření!

Zde je uveden výčet opatření:
− na sportovišti se nachází ve stejném čase nejvýše 100 osob,
− vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami bude zachovávána nejméně 2 metry,
− sportovci v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), který brání šíření kapének,
− na sportovišti bude k dispozici nádoba s dezinfekčním prostředkem na dezinfekci rukou,
− nejsou využívány související vnitřní prostory sportoviště, zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení, s výjimkou používání záchodů za podmínek, že je nastaven režim tak, aby se ve vnitřních prostorech nepotkávalo vícero osob; v těchto případech je však třeba zabezpečit provádění zvýšených hygienických opatření, zejména dezinfekce rukou, ale také míst, kterých se běžně dotýkají ruce,
− po skončení tréninku bude prováděna pravidelná dezinfekce všech použitých tréninkových pomůcek;

DĚKUJEME VŠEM ZA TRPĚLIVOST!
05.05.2020 11:53:14
markrot

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (584 | 36%)
Ne (523 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one