Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.

OPATŘENÍ S OHLEDEM NA EPIDEMII KORONAVIRU V ČR

koronavirus.jpg
Nazdar,

s ohledem k současné situaci epidemii koronaviru a doporučení župy plk. Švece máme každá tělocvičná jednota přistoupit obezřetně, ale dle svého uvážení, k patřičným opatřením, aby bylo eliminováno šíření další nákazy virem COVID-19. Níže uvádím část z dopisu tajemníka župy plk. Švece br. Martina Zuzaňáka.

Dále prosím postupujte a podnikejte kroky dle nařízení výboru jednoty (viz. pod citací)!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Předpokládám, že všichni sledujeme vývoj kolem koronaviru a situace je hodně dramatická - nevím, zda k Vám na TJ Sokol přišlo vyjádření od ČOS a tak ho raději přeposílám.

Zásadní otázkou v této chvíli je, zda od pondělí otevřít cvičení v sokolských jednotách, nebo omezit, či zrušit činnost oddílů - není na to jednoznačná a už vůbec jednoduchá odpověď, ale doporučení kompetentních orgánů ČR mluví celkem jednoznačně, nepodceňujme to..." Martin Zuzaňák.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na základě ujednání vedení TJ Sokol Luka nad Jihlavou si Vám dovoluji zaslat rozhodnutí o postupu v rámci naší TJ a v sokolovně:

- v sokolovně je zakázáno konat sportovní a kulturní akce do odvolání (pozn. nadcházející plesy byli organizátory zrušeny)

- cvičební rozvrh prozatím, s ohledem na malou účast v jednotlivých cvičebních jednotkách, bude v platnosti nadále dle rozvrhu sokolovny viz. web https://tjsokol-luka.7x.cz/rubriky/sportoviste/cvicebni-rozvrh-sokolovny

- od neděle 15.3.2020 bude provoz sokolovny přerušen minimálně do pátku 20.3.2020, protože zde bude probíhat obnova čar jednotlivých sportovišť (pozn. smluvené dny brigády platí a realizace proběhne)

- apelujeme na dodržování pokynů Státní bezpečností rady při vstupu do sokolovny a pobývání v ní (tzn. umývání rukou, kašlání do kapesníků ne do dlaní, nepodávání rukou, atd.)

- kdo cítí příznaky, nebo není fit, případně přijel ze zahraničí, ať je prosím solidární a rozumný a neohrožuje ostatní kolegy cvičence!!!

O dalším postupu Vás budeme průběžně informovat dle nařízení vyšších orgánů.

V případě dotazů mne můžete kdykoliv kontaktovat na níže uvedeném emailu či telefonním čísle.

Závěrem prosím o klid, nadhled, dodržování opatření a věřím, že se vše k dobrému obrátí :-)
12.03.2020 13:37:39
markrot

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (584 | 36%)
Ne (523 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one