Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.

POVINNÁ JARNÍ BRIGÁDA NA KURTECH

Snímek 015.jpg
Nazdar,

výbor jednoty naplánoval termín letošní jarní brigády na sobotu 23.4.2016 sraz v 8:00 na kurtech. Program brigády je tradiční a pro většinu zažitý(nováčkům vysvětlíme na místě:-)). Připomínám, že kdo může, ať si přinese potřebné náčiní(něco málo vezmu,něco je v kotelně) tzn. především s sebou: železné hrábě, lopaty, kotouče. Hrabla a válec jsou garáži.

Letošní novinkou je, že kdo chce hrát letošní sezónu na kurtech musí odpracovat 9 brigádnických hodin. (pozn.. každá neodpracovaná hodina bude znamenat navýšení příspěvku o 100 Kč, lze si brigádnické hodiny i zaplatit a zbavit se tak povinnosti) Kdo nebude moci přijít na první termín, nechť se s předstihem omluví! Hodiny lze nastřádat i prací v sokolovně - probíhá rekonstrukce výčepu a nářaďovny - bude potřeba vybílit obě místnosti, následně je uklidit po stavebních pracích - termín od 18.4. - do 21.4.2016, při úklidu ubytovny, sečení trávy, či jiné činnosti, která bude prokazatelná resp. ji přijde zkontrolovat někdo z výboru jednoty.

Další povinností návštěvníků kurtů v řadách TJ je zaplacení příspěvků a to v den konání jarní brigády 23.4.2016! Takže si vezměte peníze u tenistů bude vybírat Pavel Hejkal(příspěvky pro letošek 500 Kč za členství v TJ a 500 Kč za užívání kurtů, celkem tedy 1.000 Kč). V případě omluvení se, doneste peníze při nejbližší příležitosti, jinak nebudete moci využívat kurty a to do té doby než zaplatíte!

Drobné občerstvení na jarní brigádě bude zajištěno.

PS. prosím šiřte tuto zprávu i ostatním. na všechny nemám email.
15.04.2016 11:12:33
markrot

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (584 | 36%)
Ne (523 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one