Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.
fotografie_6.jpg
Přinášíme aktuální informace k venkovnímu areálu TJ Sokol Luka nad Jihlavou.

Od úterý 7. 4. je možné opět začít využívat v rámci České republiky mj. i venkovní sportoviště. Musí se však dodržovat následující podmínky:

- minimální odstupy 2 m mezi osobami,
- není povinnost při sportování nosit roušku
- společně sportovat mohou nanejvýš dvě osoby s výjimkou členů domácnosti
- prozatím není možné využívat vnitřní šatny, sprchy a další uzavřené společné prostory.

Z výše uvedeného tedy plyne, že se sportující mohou venku nově věnovat třeba tenisu, nohejbalu, při omezení počtu dvou osob na hřišti či skupině.“

S ohledem na to, že se v našem venkovním areálu dá hrát tenis a případně i nohejbal, budeme se snažit v nejbližší době připravit kurty k otevření. Jakmile budou kurty nachystány na sezónu a využívání, budeme členy, ale občany informovat prostřednictvím všech možných informačních kanálů. Bude nutné dodržovat dobu, kdy budou kurty otevřeny a dbát na provozní řád kurtů!
Image.jpg
Nazdar,

s ohledem na nařízení vlády uzavíráme sportovní a kulturní činnost v sokolovně v Lukách nad Jihlavou a to až do odvolání. Pozn: plánovaná brigáda na obnovení čar proběhne.

Děkujeme za pochopení.

Výbor TJ Sokol Luka nad Jihlavou
koronavirus.jpg
Nazdar,

s ohledem k současné situaci epidemii koronaviru a doporučení župy plk. Švece máme každá tělocvičná jednota přistoupit obezřetně, ale dle svého uvážení, k patřičným opatřením, aby bylo eliminováno šíření další nákazy virem COVID-19. Níže uvádím část z dopisu tajemníka župy plk. Švece br. Martina Zuzaňáka.

Dále prosím postupujte a podnikejte kroky dle nařízení výboru jednoty (viz. pod citací)!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Předpokládám, že všichni sledujeme vývoj kolem koronaviru a situace je hodně dramatická - nevím, zda k Vám na TJ Sokol přišlo vyjádření od ČOS a tak ho raději přeposílám.

Zásadní otázkou v této chvíli je, zda od pondělí otevřít cvičení v sokolských jednotách, nebo omezit, či zrušit činnost oddílů - není na to jednoznačná a už vůbec jednoduchá odpověď, ale doporučení kompetentních orgánů ČR mluví celkem jednoznačně, nepodceňujme to..." Martin Zuzaňák.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na základě ujednání vedení TJ Sokol Luka nad Jihlavou si Vám dovoluji zaslat rozhodnutí o postupu v rámci naší TJ a v sokolovně:

- v sokolovně je zakázáno konat sportovní a kulturní akce do odvolání (pozn. nadcházející plesy byli organizátory zrušeny)

- cvičební rozvrh prozatím, s ohledem na malou účast v jednotlivých cvičebních jednotkách, bude v platnosti nadále dle rozvrhu sokolovny viz. web https://tjsokol-luka.7x.cz/rubriky/sportoviste/cvicebni-rozvrh-sokolovny

- od neděle 15.3.2020 bude provoz sokolovny přerušen minimálně do pátku 20.3.2020, protože zde bude probíhat obnova čar jednotlivých sportovišť (pozn. smluvené dny brigády platí a realizace proběhne)

- apelujeme na dodržování pokynů Státní bezpečností rady při vstupu do sokolovny a pobývání v ní (tzn. umývání rukou, kašlání do kapesníků ne do dlaní, nepodávání rukou, atd.)

- kdo cítí příznaky, nebo není fit, případně přijel ze zahraničí, ať je prosím solidární a rozumný a neohrožuje ostatní kolegy cvičence!!!

O dalším postupu Vás budeme průběžně informovat dle nařízení vyšších orgánů.

V případě dotazů mne můžete kdykoliv kontaktovat na níže uvedeném emailu či telefonním čísle.

Závěrem prosím o klid, nadhled, dodržování opatření a věřím, že se vše k dobrému obrátí :-)
telocvicny1.jpg
V termínu od 15.3.2020 - do pátku 20.3.2020 proběhne v sokolovně obnovení čar pro jednotlivé sporty. Po tuto dobu bude sál uzavřen pro členy TJ i sportující veřejnost. Děkujeme za pochopení.
Zrušeno plesy.png
Oznamujeme, že pořadatelé dvou plesů v sokolovně, (ples Radost 14.3.2020 a Okrskový hasičský ples 21.3.2020), byli nuceni dle nařízení Státní rady bezpečnosti zrušit obě kulturní akce.
Bez názvu.png
Rádi mezi námi přivítáme nové zájemce o cvičení všestrannosti v kategorii dětí do 15 let, cvičitel Fr. Chlup, tel: 728 375 966 nebo mladíky i muže, kteří by se chtěli učit šermířskému umění a účasnit se i turnajů, více informací u Pavla Böhma, tel: 737 480 848.

Kontaktujte naše trenéry a přijďte si vyzkoušet cvičení a šerm na vlastní kůži :-)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (584 | 36%)
Ne (523 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one