Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.
357200_sport-fotbal-cmfs-ivan-hasek-ludek-vins-valna-hromada.jpg
Oznamujeme, že ve čtvrtek 5.9.2013 od 18:00 proběhne v sokolovně VALNÁ HROMADA. Prosíme všechny, kteří mají zájem o nastolení zdravého fungování místní TJ, aby dorazili a připsěli k volbě VÝBORU JEDNOTY, který se bude podílet na vedení celkového chodu místní TJ LnJ.
Podzimní brigáda - obrázek

Podzimní brigáda - obrázek

Přátelé volejbalu a tenisu,
sezóna nám skončila a je dobrým a potřebným zvykem kurty zazimovat. Znamená to: sklidit sítě, smotat hadici, vypustit vodu a hlavně shrabat co nejvíce listí a to nejen z kurtů, ale i z trávy kolem kurtů.
Svolávám tedy na tuto sobotu 3.11. brigádu. Sraz v 9hod. Možná by se daly koupit buřty a pívo a udělat oheň.
Očekávám účast hlavně jednotlivců, kteří se nezúčastnili brigády jarní.
S pozdravem Karel Bečvář.


Na závěr venkovní sezóny připravil oddíl tenisu turnaj čtyřher Podzimní Wimbledon a volejbalový oddíl turnaj smíšených družstev AGU CUP. Více tradičně v rubrice Akce.
Pouťová zábava - obrázek

Pouťová zábava - obrázek

V pátek 24.8.2012 od 20:00 zahraje v rámci pouťové zábavy v loucké sokolovně kapela ROCKLE. Hned následující večer pak vystoupí domácí skupina JORDAN II. Všechny srdečně zveme.
Připravované akce - obrázek

Připravované akce - obrázek

TJ Sokol Luka nad Jihlavou připravuje pro nadcházející období jak kulturní, tak i sportovní akce pro členy i nečleny organizace TJ Sokol.

V nejbližší době si mohou přijít na své fanoušci dobré muziky, a to při tradičních pouťových zábavách 24.-25.8.2012. Tenisový oddíl chystá ve spolupráci s TC Vysočina Jeclov druhé pokračování turnaje Wimbledon 2012-podzim(22.9.2012). A v neposlední řadě místní volejbalisté připravují II. ročník turnaje AGU CUP(konec září 2012).

Podrobnosti hledejte v rubrice Akce.

Výstava 150let TJ SOKOL - obrázek

Výstava 150let TJ SOKOL - obrázek

Wimbledon v Lukách nad Jihlavou - obrázek

Wimbledon v Lukách nad Jihlavou - obrázek

Vážení sportovní přátelé a obzvláště aktivní tenisté a fanoušci bílého sportu, pokud vás zajímá info ohledně tenisového turnaje na louckých kurtech, nahlédněte do rubriky Akce .
Ano, včera 16.4.12 proběhlo nanesení druhého nátěru na čáry volejbalového hřiště. Do středy 18.4.12 je zakázán vstup do hlavního sálu! Je potřeba, aby barva zaschla.
Brigáda na tenisových kurtech - obrázek

Brigáda na tenisových kurtech - obrázek

V sobotu 14.4.12 proběhne od 8 hod. na tenisových kurtech č.1 a 2 brigáda pro přátelé bílého sportu. Je potřeba připravit kurty pro hutnění válcem. Minulý týden byla účast mizivá a tak správce kurtů vyzývá všechny k povinnéé účasti. K dispozici bude i pěnivé občerstvení.
Lajnování v neděli  - obrázek

Lajnování v neděli - obrázek

Tuto neděli 15.4.12 od 9hod. proběhne lajnování sokolovny. Prozatím budou obnoveny čáry pro volejbalové hřiště(nutnost, blíží se turnaj). Prosíme všechny, aby toto upozornění brali na zřetel a v neděli a následující pondělí nevstupovali do hlavního sálu sokolovny! V pondělí tedy nebude ani volejbal ani nohejbal! Děkujeme za pochopení.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (584 | 36%)
Ne (523 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one