Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.
stažený+soubor.jpg
Oznamujeme, že dnes byla dokončena další etapa postupné rekonstrukce sokolovny a to zkrášlení důležité prostory - nářaďovny. Děkujeme tímto oddílu historického šermu, který udělal opět velký kus práce. Prostor pro uložení sportovního náčinní bude nyní po x letech estetičtější a po té co budou uspořádany skříně i uspořádanější a logisticky efetkivnější.
Pavel Böhm

Pavel Böhm

třetí zleva
Velká gratulace našemu místostarostovi jednoty Pavlovi Böhmovi (třetí zleva), který uspěl na turnaje v Trnavě a přivezl si domů nejcenější kov.
index.jpg
Kdy: sobota 20.8.2016
Kde: sokolovna Luka nad Jihlavou
Start: od 20:00
Vstup: 80,- Kč
POZOR - míchané drinky za vesnické ceny!
Kurt č.1.jpg
Případní zájemci o tenis a volejbal se mohou hlásit u správce kurtů p. Pavla Hejkala na tel.: 731 408 911.

Pevný rozpis hodin na jednotlivých kurtech naleznete v rubrice SPORTOVIŠTĚ - OBSAZENOST KURTŮ
Snímek 015.jpg
Nazdar,

výbor jednoty naplánoval termín letošní jarní brigády na sobotu 23.4.2016 sraz v 8:00 na kurtech. Program brigády je tradiční a pro většinu zažitý(nováčkům vysvětlíme na místě:-)). Připomínám, že kdo může, ať si přinese potřebné náčiní(něco málo vezmu,něco je v kotelně) tzn. především s sebou: železné hrábě, lopaty, kotouče. Hrabla a válec jsou garáži.

Letošní novinkou je, že kdo chce hrát letošní sezónu na kurtech musí odpracovat 9 brigádnických hodin. (pozn.. každá neodpracovaná hodina bude znamenat navýšení příspěvku o 100 Kč, lze si brigádnické hodiny i zaplatit a zbavit se tak povinnosti) Kdo nebude moci přijít na první termín, nechť se s předstihem omluví! Hodiny lze nastřádat i prací v sokolovně - probíhá rekonstrukce výčepu a nářaďovny - bude potřeba vybílit obě místnosti, následně je uklidit po stavebních pracích - termín od 18.4. - do 21.4.2016, při úklidu ubytovny, sečení trávy, či jiné činnosti, která bude prokazatelná resp. ji přijde zkontrolovat někdo z výboru jednoty.

Další povinností návštěvníků kurtů v řadách TJ je zaplacení příspěvků a to v den konání jarní brigády 23.4.2016! Takže si vezměte peníze u tenistů bude vybírat Pavel Hejkal(příspěvky pro letošek 500 Kč za členství v TJ a 500 Kč za užívání kurtů, celkem tedy 1.000 Kč). V případě omluvení se, doneste peníze při nejbližší příležitosti, jinak nebudete moci využívat kurty a to do té doby než zaplatíte!

Drobné občerstvení na jarní brigádě bude zajištěno.

PS. prosím šiřte tuto zprávu i ostatním. na všechny nemám email.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (583 | 37%)
Ne (522 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one