Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.
kurt v Lukách.jpg
Jaro je tu a s ním startuje i venkovní sezóna pro tenisty a volejbalisty. O víkendu potažmo v pondělí proběhla na kurtech za sokolovnou tradiční jarní brigáda. Kurty tak jsou připravené pro válcování. Na čtvrtek je objednán válec a od nadcházejícího víkendu se mohou oddíly resp. zájemci vydat okusit své sporty na antuková hřiště.

Zájemci z řad veřejnosti si musí kurt objednat předem. Podrobnější informace o cenách, obsazenosti a kontaktní osobě naleznete v podrubrikách sekce Sportoviště.
stahování.jpg
V rámci TJ Sokol Luka nad Jihlavou začal od března tohoto roku fungovat nový oddíl, který se zaměřuje na historický šerm. Oddíl vede Daniel Fraj a Pavel Bohm.
akce sokolovna.jpg
Sdružení PETROV si Vás dovoluji pozvat na tradiční ples v sobotu 25.1.2014.

Pionýr Luka nad Jihlavou zve na dětský karneval 15.3.2014
Sokolovna . současnost.jpg
Dne 3.12.2013 dojde k výměně zámku od sokolovny.
 
Nový klíč obdrží vedoucí jednotlivých oddílů TJ Sokol Luka nad Jihlavou a to po té co dodají seznam členů svých oddílů a zaplatí povinné poplatky pro rok 2014!
 
(tj. 1.1 Sokolský poplatek
100,-- Kč zaplatí děti, studenti, důchodci a ženy na mateřské
300,--Kč zaplatí dospělí
 
1.2 Poplatek za sokolovnu
200,-- Kč zaplatí děti, studenti, důchodci a ženy na mateřské
300,--Kč zaplatí dospělí
 
1.3 Stolní tenisté zaplatí 1.000Kč/rok).
 
Kdo bude chtít navštěvovat sokolovnu aniž by patřil do řad TJ Sokol LnJ, musí si pronájem sokolovny objednat u jednatele(viz. kontakt níže)! Ceník je k dispozici na webu http://tjsokol-luka.7x.cz/, resp. u jednatele.
images (1).jpg
Nový výbor jednoty po svém zvolení čile pracuje na spoustě technicko-organizačních záležitostech. Prioritou bylo provedení nezbytných opatření pro dobrý chod sokolovny. Došlo tak k vyčištění rýn, k opravě střešních tašek, k opravě osvětlení hlavního sálu či k opravě topení. Sportovci a členi místní jednoty tak budou mít opět kvalitní zázemí. V další etapě by mělo dojít k zednickým opravám a k bílení. Řeší se i oprava starých a poruchových toalet.
mala-zasedaci-mistnost.JPG
V úterý 5.11.2013 proběhne zasedání výboru jednoty v Kolničce. Hlavním programem bude řešení technicko organizačních záležitostí pro nadcházející rok.
valna_hromada.jpg
Včera úspěšně proběhla valná hromada Tělocvičné jednoty sokol Luka nad Jihlavou. Byl zvolen nový výbor jednoty. Připravujeme pro vás podrobnosti.
untitled.bmp
Dovolujeme si vám oznámit, že valná hromada TJ Sokol Luka nad Jihlavou je prozatím odsunuta na blíže neurčený termín. Příští týden budeme informovat o novém termínu, který by měl být stanoven na zasedání vedoucích oddílů.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (584 | 36%)
Ne (523 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one