Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.
untitled.bmp
Dovolujeme si vám oznámit, že valná hromada TJ Sokol Luka nad Jihlavou je prozatím odsunuta na blíže neurčený termín. Příští týden budeme informovat o novém termínu, který by měl být stanoven na zasedání vedoucích oddílů.
357200_sport-fotbal-cmfs-ivan-hasek-ludek-vins-valna-hromada.jpg
Oznamujeme, že ve čtvrtek 5.9.2013 od 18:00 proběhne v sokolovně VALNÁ HROMADA. Prosíme všechny, kteří mají zájem o nastolení zdravého fungování místní TJ, aby dorazili a připsěli k volbě VÝBORU JEDNOTY, který se bude podílet na vedení celkového chodu místní TJ LnJ.
Podzimní brigáda - obrázek

Podzimní brigáda - obrázek

Přátelé volejbalu a tenisu,
sezóna nám skončila a je dobrým a potřebným zvykem kurty zazimovat. Znamená to: sklidit sítě, smotat hadici, vypustit vodu a hlavně shrabat co nejvíce listí a to nejen z kurtů, ale i z trávy kolem kurtů.
Svolávám tedy na tuto sobotu 3.11. brigádu. Sraz v 9hod. Možná by se daly koupit buřty a pívo a udělat oheň.
Očekávám účast hlavně jednotlivců, kteří se nezúčastnili brigády jarní.
S pozdravem Karel Bečvář.


Na závěr venkovní sezóny připravil oddíl tenisu turnaj čtyřher Podzimní Wimbledon a volejbalový oddíl turnaj smíšených družstev AGU CUP. Více tradičně v rubrice Akce.
Pouťová zábava - obrázek

Pouťová zábava - obrázek

V pátek 24.8.2012 od 20:00 zahraje v rámci pouťové zábavy v loucké sokolovně kapela ROCKLE. Hned následující večer pak vystoupí domácí skupina JORDAN II. Všechny srdečně zveme.
Připravované akce - obrázek

Připravované akce - obrázek

TJ Sokol Luka nad Jihlavou připravuje pro nadcházející období jak kulturní, tak i sportovní akce pro členy i nečleny organizace TJ Sokol.

V nejbližší době si mohou přijít na své fanoušci dobré muziky, a to při tradičních pouťových zábavách 24.-25.8.2012. Tenisový oddíl chystá ve spolupráci s TC Vysočina Jeclov druhé pokračování turnaje Wimbledon 2012-podzim(22.9.2012). A v neposlední řadě místní volejbalisté připravují II. ročník turnaje AGU CUP(konec září 2012).

Podrobnosti hledejte v rubrice Akce.

Výstava 150let TJ SOKOL - obrázek

Výstava 150let TJ SOKOL - obrázek

Wimbledon v Lukách nad Jihlavou - obrázek

Wimbledon v Lukách nad Jihlavou - obrázek

Vážení sportovní přátelé a obzvláště aktivní tenisté a fanoušci bílého sportu, pokud vás zajímá info ohledně tenisového turnaje na louckých kurtech, nahlédněte do rubriky Akce .
Ano, včera 16.4.12 proběhlo nanesení druhého nátěru na čáry volejbalového hřiště. Do středy 18.4.12 je zakázán vstup do hlavního sálu! Je potřeba, aby barva zaschla.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (583 | 37%)
Ne (522 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one