Vítejte na stránkách moderní organizace s tradicí 100 let.

Činnost v roce 2006

Vážení spoluobčané,

možná jste si všimli, že na podzim byl kolem sokolovny čilý ruch. Pustili jsme se po několika letech do rekonstrukce sokolovny. Nechali jsme udělat novou střechu, nové obložení sálu sokolovny, dále se vybrousily a nalakovaly parkety a vymalovala celá sokolovna.

 

Rekonstrukce stála celkem 780 000,- Kč. Touto cestou bych chtěla poděkovat Obecnímu úřadu Luka nad Jihlavou, že nám poskytl nemalé finanční prostředky, bez kterých bychom se do rekonstrukce pustit nemohli. Nesmím také zapomenout na odpracované brigádnické hodiny členů T.J. Sokol , protože bez nich by se celá akce nezdařila.

 

Doufám, že se nám podaří sehnat další finanční prostředky a budeme v opravách pokračovat. Plánujeme výměnu oken, dveří, novou fasádu a modernizaci vnitřního vybavení.

 

Menší opravy jsme v posledních měsících provedli i na ubytovně, abychom mohli poskytnout ubytování zahraničním pracovníkům firmy Pleas. I s ubytovnou máme smělé plány. Chtěli bychom ji celou opravit a vytvořit dobré podmínky pro celoroční rekreaci. Ovšem vše záleží na finančních prostředcích.

 

Dále chceme vybavit sokolovnu novým sportovním náčiním, a tím přilákat nové členy.V současnosti funguje pod T.J.Sokol celkem 8 oddílů, ale rádi bychom jejich počet zvýšili.

 

Kroky, které v současné době podnikáme, směřují k tomu, aby se areál T.J.Sokol Luka nad Jihlavou stal centrem kulturního a sportovního vyžití v Lukách. Doufáme, že se nám to podaří.

 

Ing. Milada Hlávková

jednatelka T.J.Sokol Luka nad Jihlavou

 

24.05.2011 08:31:45
markrot

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (584 | 36%)
Ne (523 | 33%)
Děkujeme Vám za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one